Kontaktuppgifter

 

UppgiftNamnE-postTelefonnummer
Ordförande

Petra Henriksson

petra.henriksson@kimitoon.fi0400230910
Vice ordförande

Fanny Lindholm

  
Sekreterare

Lisbet Andersson

lisbet.andersson@kimitoon.fi 
Kassör

Carola Nyholm

carola.nyholm@kimitoon.fi0505621265
Övriga

Gun Segerqvist

gun.segerqvist@kimitoon.fi0405650697
 

Emma Nurmela

emma.nurmela@kimitoon.fi 
 

Jenny Svanström

jenny.svanstrom@kimitoon.fi

 
 

 

  
SuppleanterDenise Nummelin  
 Agneta Paulin-Sjöholm  
 Katrine Thesslund  
 Janina Nyholm  
    
    
                                                                                                                                         

 

 

Som förtroendeman inom Kimitoöns kommun fungerar Kerstin Lindholm. Henne når du bäst på kerstin.lindholm@kimitoon.fi eller på telefonnummer 0440422705